Yılan

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak şeytani rüya olarak tabir edilmektedir. Korkutucu rüyaların görülmesi halinde anlamı ne  olursa olsun başkalarına anlatmamak ve AKAN SUYA ANLATMAK gerekir. Suya anlatıp, rüyadaki kötülüklerinin suyla akıp gitmesini dilemek, yaradana sığınmak gerekir. Rüya tabirleri yorumcularına göre  farklı anlamlar taşır.

Rüyada Yılan görmeniz, gizli düşmana, saltanata ve kişinin geçimine işarettir. Rüya aleminde görülen yılanın tabiri mal sahibi düşman olarak yorulur. Yılan Bazen devlet, kadın ve çocuktur.

Büyüklerimiz her daim, rüyalarınızı nasıl yorumlarsanız öyle çıkar der.

Niyet ve ağızdan çıkan olumlu kelimeler değiştirir yaşanacakları.

Aslında yılan normal hayatta soğuk ve korkutucu geldiği için rüyada da öyle algılanır.

Deneyimlerime göre Rüyada yılan aslında bolluk bereket ve paradır.

Burada bazı yorumlara yer vermek istiyoruz.

1- Rüyada Yılanın Sürünerek Gelmesi

Rüyanızda sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, bir araya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

2- Rüyada Mavi Yılan Görmek

Erkek düşmana işaret eder. Bazen de mavi yılan görülmesi sinsice ve alttan alta işler karıştıran bir kimseye işaret eder.

3- Rüyada Yılan Öldürmek

Düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmek şeklinde ifade edilmiştir. Düşmana karşı zafer elde etmek demektir.

Rüyada Sokaklarda yılan öldürmek, savaş ve kavga anlamına gelir. Bu şekil rüyayı görenin düşmanlarını alt edeceğine yorum edilir.

4- Rüyada Yılanla Kavga Etmek

Yılanla boğuşup kavga etmek düşmanınızla kavga etmeye, zarar görmeye yorumlanır. Kuvvetli düşmanı ile harp eder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar. Eğer rüyasında yılan onu soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan ümit kesilir. İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder.

5- Dev Yılan Görmek

Büyük bir mücadeleye delalet eder. Mücadele uyarısı şeklinde de ifada eder. Olası tehlike ve tehlikeye karşı kararlılık anlamına gelmektedir.

6- Rüyada yılan ısırması

Düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. Rüyada yılan ısırması, kişinin düşmanı aracılığıyla gelecek eza ve meşakkattir. Isırılan kimsenin haram mal kazandığına işarettir. Aynı zamanda rüyada yılan ısırması, düşmanının kendisini üzeceğine, sıkıntı çekeceğine yorumlanır

7- Rüyada Yılan Yemek

Yaptığınız işten fayda sağlayacağınıza, menfaat, sevinç, izzete tabir olunur. Yılanın etini çiğ yemek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanın malından nasiplenmeye yorum edilir. Düşmanına karşı zafer elde eder. Sevince erişir.

8- Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Kişinin rüyasında kırmızı yılan görmesi endişeye yorumlanır. Büyük kırmızı yılan korku anlamına gelmektedir.

Bazen de bu rüya kötü, yaramaz ve ahmak komşuya da delalet etmektedir. Rüyada zehirli iri kırmızı yılan mal sahibi düşmandır. Çünkü zehrin tabiri maldır.

9- Rüyada Yılan Başı Ezmek

Yumrukla yılanın başını ezmek, düşman üzerine galip gelmeye, düşmanı yeneceğinize yakın zamanda kudret ve kuvvette yorumlanır.

10- Yılan Eti Görmek

Düşmandan mala delalettir. Rüyada yılanın eti, kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delalettir. Rüyada yılanla konuşmak düşmanla barışmaya işarettir.

11- Vücudundan Yılan Çıkması

Aile bireylerinden birinin düşmanlığına yorulur. Kötü söz söyleyip, söylediğiniz sözlerden zarar görmeye yorumlanır.

12- Üzerinde Yılan Görmek

İlim ehli olmaya yorumlanır.

13- Rüyada Yılanın Uçtuğunu Görmek

Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç, sürura ermeye yorulur. Yılanın uçarak yüksek bir yere konduğunu görmek, gönül süruruna delalet eder. Kişi rüyasında yılanı uçtuğunu görse, düşmanları başka yere gider.

14- Rüyada Evde Yılan Görmek

Yılanın eve girmesi, hile yapacak düşmana yorumlanır. Aynı zamanda rüyada evde yılan görmek düşmanın kötülüğüne işarettir.

Bu rüya karı koca arasında kavgaya çıkar. Bazen de rüyada evde yılan görmek uyuyan düşman anlamına gelir. Evdeki ya da dışarıdaki düşmana da yorulur. Evden yılan geldiğini görmek; rüyayı gören kişinin söz sahibi birinden üzüntü göreceğinize işarettir.

15- Rüyada Kara Yılan Görmek

Kişinin rüyada kara yılan görmesi, karşısına çıkacak olan büyük sorunlara işarettir. Kişinin karşısına çıkacak olan sorunlara ve sıkıntılara karşı soğukkanlı olacağına, maddi kazancını daha çok arttıracağına delalet eder.

16- Başının Üzerinde Yılanlar Görmek

Başının üzerinde yılanlar görmek devlet kademesinde itibar sahibi demektir.

17- Rüyada Yılan Tutmak

Korkunun gitmesine, yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde düşmanından mal gelir.

rüyada yılan öldürmek

18- Yılandan Korkmamak

Yılandan korkmamak yüksek derecelere işarettir. Korktuğu şeylerden kurtulmak demektir. Rüyada korkmadığı yılan, o kimsenin kuvvet ve devletidir.

19- Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak, düşman şerrinden emin olmaya işarettir.

20- Rüyada Büyük Yılan Görmek

Büyük yılanlar büyük, güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır. Büyük bir yılan, büyük bir düşmana işarettir.

21- Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüyada çok sayıda yılan görülmesi düşmanın çokluğuna delalet eder. Etrafınızda iyi görünen, kötü insanlara işaret eder. Rüyada bir sürü yılan görmek dost ve düşmanı ayırmanız gerektiğini ifade eder. Gerçek dostlara daha çok zaman ayırmaya işarettir.

22- Rüyada Yılan Saldırması

Uyarı niteliğindedir. Dikkatli olunması gerektiğini ifade eder. Düşmanın sizi takip ettiğine delalettir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan zorlukları göstermektedir.

23- Rüyada Renkli Yılan Görmek

Hangi renkte olursa olsun rüyada görülen renkli yılan sinsi kimseyi temsil eder. Dost gibi görünüp zarar vermek isteyen kimseleri işaret etmektedir.

24- Ölü Yılan

Düşmanınızın öldüğüne işaret eder. Size zarar verecek kimselerin zararlarının kendilerine döndüğünü ifade eder. ölmüş yılan, korkulardan kurtuluş şeklinde ifade edilir.

25- Rüyada Yavru Yılan Görmek

Sizi sevmeyen zararsız bir kimseyi işaret etmektedir. Yılan yavrusu görmek, çocuklara karşı iyimser olmanızda fayda olduğunu işaret eder. Bazende kendisini saklayan gizli bir düşmana işaret eder.

26- Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada görülen küçük yılan, küçük bir düşmanı temsil etmektedir. Bazı tabircilere göre küçük yılan, küçük çocuktur. Beklemede kalan küçük tehlikeli durumlar anlamına da gelir.

27- Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Din düşmanı bir kimseye yorumlanır. Rüyada yeşil yılan görmek dinin düşmanı demektir. Bazı kere de rüyada yeşil yılan düşmanınızın zahit ve salih biri olduğuna delalet edilmektedir. Yani görünüşte iyi biri gibi görünürken, içte ise sinsi hain bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

28- Etrafında Yılanlar Görmek

Yanında, etrafında yılanlar görmek yakınlarınızın düşmanlığına yorumlanır.

29- Rüyada Yılan Yakalamak

Yüksek mevki ve makama işaret eder. Kişinin rüyasında yılan yakalaması saygın bir kişi olacağını ifade eder. Yine Rüyada yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya işarettir.

30- Sokakta Yılan Görmek

Sokakların, yılanların istilasına uğradığını ve burada yılanların gezdiğini görmek, o bölgede savaşın meydana geleceğine tabirdir.

31- Rüyada Yılan Kovalaması

Gerçek hayatta da yanlış olduğunu bildiğin bir şeyden kaçtığın anlamına gelir. Hayatında bildiğin bir yanlışı düzeltmek konusunda karar vermek gerektiğini ifade etmektedir.

32- Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak düşmanınızla barışmaya, menfaat, hayra işarettir. Rüyada yılanın kötü söz söylemesi, düşmanla kavga etmeye ya da düşman yüzünden zarara uğramaya yorum edilir.

33- Rüyada Altın Yılan Görmek

Gümüş, altın ya da diğer madenlerden yılanlar görmek büyük hayır demektir.

34- Rüyada Yılanın Arkadan Gelmesi

Rüyada arkadan yürüyen yılanlar görmek hileli düşman demektir.

35- İri Uzun Yılan Görmek

Uzun yılan korkuyu ifade eder. Bazen de, iri yılan, kadın, evlat ya da aileden düşmanlığa işarettir. Yaramaz komşuya da yorumlanmaktadır. Tabirciler uzun, iri yılana sahip olduğunu gören kişinin büyük bir saltanata sahip olacağına belirtmektedir.

36- Rüyada Sarı Yılan Görmek

Sarı yılan düşmanınızın hasta olduğuna delalet etmektedir. Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi durumu iyi bir kimsenin çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan, art niyetli ve kötülük düşünen sinsi insana yorulur.

37- Yılan Avlamak

Düşmanına hile yapmakla, düşmanlarından bir şeyler elde edeceğine tabirdir.

38- Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan güçlü düşmanı temsil eder. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddeti işidir. Yine rüyada siyah yılan görmek ordu generallerine tabirdir.

39- Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Yılanın beyazı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır. Rüyada beyaz yılan, zayıf düşman demektir. Size zarar veremeyecek biridir. Kirmanî demiştir ki: rüyada beyaz yılan tutmak veya bu yılana malik olmak, yüksek mertebelere naili yete delalettir.

40- Rüyada Yılan Pişirmek

Düşmanına karşı zafere, cihat yüzünden helal mala sahip olur.

41- Boyuna Yılan Dolanması

Kişinin boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmesi, malının zekâtını vermediğine alamettir.

42- Rüyada Yılan Sokması

Kişinin mahsurlu ve yasak bir şeyi yapması demektir. Aynı zamanda rüyada yılan sokması, birinin hile ve entrikaları yüzünden sıkıntı yaşamaya yorumlanmaktadır. Bazen de rüyada yılan sokması bazı kişilerin düşmanlığına, yılanların sokamaması zarar verememelerine yorulur.

Rüyalarınız Hayr olsun,

MaviGizem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir